Zutt Richard (1887-1938) 1914. "KÉVE Művészegyesület" peremén jelzett Ag emlékérem. "A KULTURÁÉRT ÉS A HAZÁÉRT / A KÉVE 1914", eredeti belső oldalán jelzett, sérült KÉVE tokban (314,94g/82mm) T:2 patina
Hungary 1914. "KÉVE Art Association" Ag commemorative medallion hallmark in original, damaged KÉVE case. Sign: Richard Zutt (314,94g/82mm) C:XF patina
HP 6825.
1822. "PRINC. PRIMAS ALEXANDER DE RUDNA ARCHI..." Rudnay Sándor esztergomi érseket ábrázoló, jelzetlen Ag emlékérem az Esztergomi Bazilika alapkőletételének emlékére. Szign.:J. Lang (13,11g/30mm) T:2 kis ph. / Hungary 1822. "PRINC. PRIMAS ALEXANDER DE RUDNA ARCHI..." Ag commemorative medallion, without hallmark, depicting Archbishop Alexander Rudnay, commemorating the laying of the cornerstone of the Basilica of Esztergom (13,11g/30mm) C:XF small edge error
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" fém emlékérem (50mm) + ~1970-1980. "Budapest Grand Prix" Br plakett, eredeti tokban (45x76mm) T:2