1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2- / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon C:VF NMK 246.
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem (29,5mm) T:2- patina
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés három sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2,2- ph. Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after three wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF edge error NMK 328.
1921. "Budaörsi Csata Emlékére" Károly kereszt kardokkal, zománcozott/aranyozott kitüntetés (19x34mm) E.: piros-fekete zománcozású máltai kereszt, középen körben aranyozott "K" betű; hátlapon középen felirat "BUDAÖRS 1921", a kereszthez felül aranyozott keresztbe tett kard kapcsolódik és függesztőkarika. A kitüntetést, IV. Károly király másodszori kísérlete a magyar trón megszerzésére ihlette. A k...
1922. "Magyar Ezüst Érdemérem" Ag kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül T:2 patina Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" Ag decoration on ribbon, without hallmark C:XF patina NMK 390.
1922. "Magyar Bronz Érdemérem hadiszalagon" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, fémje nélkül T:2- ph., patina Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal of Merit on war ribbon / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" gold plated bronze decoration without hallmark, with ribbon C:VF edge error, patina