Zsolnay Kajofi porcelán kulacs, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-Kajofi-porcelan-kulacs-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-23-cm~II2416056
2416056
11227
397
Leírás: Zsolnay Kajofi porcelán kulacs, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm
: nagy_andras