Zsolnay porcelán bögre, jelzett, kopásnyomokkal + Ford T 1908 bögre,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-porcelan-bogre-jelzett-kopasnyomokkal-plus-Ford-T-1908-bogre-jelzes-nelkul-kopasny~II2415234
2415234
11223
397
Leírás: Zsolnay porcelán bögre, jelzett, kopásnyomokkal + Ford T 1908 bögre, jelzés nélkül, kopásnyomokkal
: karap_norbert