10567.
398. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetÅ‘en XX. sz. német v. osztrák grafikus munkája: Fachwerk ház a folyóparton. Rézkarc, papÃr. Lap teteje foltos. Sérült üvegezett keretben. 19,5x14,5 cm