10568.
398. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Ruttkay Sándor (1951-): Ketten. Litográfia, merített papír, számozott: III/V, jelzett,12,5x15,5 cm