36 000 Ft
16 db Verne Gyula kötet: Utazás a hold körül, A rejtelmes sziget, Grant kapitány gyermekei, Utazás a holdba, Dél csillaga, Utazás a föld központja felé stb. Bp., 1895-99 körül, Franklin. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben. Kopott borítókkal és gerincekkel, helyenként kissé sérült gerinccel, címlapokon tulajdonosi névbejegyzéssel, két kötetben kötetben kijáró lapokkal.