https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 294

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Csaplár Vilmos: Igazságos Kádár János. Bp.,2001,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
18041.

Csaplár Vilmos: Igazságos Kádár János. Bp.,2001,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Vitéz Miklós: Gyerekfejek. - - elbeszélései. Bp., 1912, Dick Manó. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső papír védőborítót bekötötték, a papírborítón és a címlapon lyukkal.
18042.

Vitéz Miklós: Gyerekfejek. - - elbeszélései. Bp., 1912, Dick Manó. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső papír védőborítót bekötötték, a papírborítón és a címlapon lyukkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Fried István: Kelet- és Közép-Európa között. Közös Dolgaink. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói papírkötés.
18043.

Fried István: Kelet- és Közép-Európa között. Közös Dolgaink. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Bartalis Imre: Üzenet a harmadik évezred emberének. Életmozaikok. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Accordia. Kiadói papírkötés.
18044.

Bartalis Imre: Üzenet a harmadik évezred emberének. Életmozaikok. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Accordia. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Kertész Manó: Szokásmondások. Nyelvünk művelődéstörténeti emlékei. Szemerkényi Ágnes tanulmányával. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., 1985, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18045.

Kertész Manó: Szokásmondások. Nyelvünk művelődéstörténeti emlékei. Szemerkényi Ágnes tanulmányával. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., 1985, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban.
18046.

Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Sinka István: Fekete bojtár vallomásai. New York, 1987, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18047.

Sinka István: Fekete bojtár vallomásai. New York, 1987, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Magyar Könyvtár 2 kötete:  Magyar költők XVII. század. Összeáll.: Jenei Ferenc.; Versegi Ferenc válogatott versek. Szerk. és a jegyzeteket írta: Vargha Balázs. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18048.

Magyar Könyvtár 2 kötete: Magyar költők XVII. század. Összeáll.: Jenei Ferenc.; Versegi Ferenc válogatott versek. Szerk. és a jegyzeteket írta: Vargha Balázs. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar Könyvtár 2 kötete:  Virágénekek és mulatónóták. XVII-XVIII. sz. Összeáll. és a jegyzeteket írta: Stoll Béla.; Középkori magyar írások. Összeáll.: Mezey László. Bp., 1956-1957 , Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18049.

Magyar Könyvtár 2 kötete: Virágénekek és mulatónóták. XVII-XVIII. sz. Összeáll. és a jegyzeteket írta: Stoll Béla.; Középkori magyar írások. Összeáll.: Mezey László. Bp., 1956-1957 , Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Vengrinyák János: Sors érlelte gondolat. A szerző által DEDIKÁLT példány! Nyíregyháza, 2007, Örökségünk. Kiadói papírkötés.
18050.

Vengrinyák János: Sors érlelte gondolat. A szerző által DEDIKÁLT példány! Nyíregyháza, 2007, Örökségünk. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Szalai Vivien: Zuschlag János: Pártházból börtönbe. Bp., 2014, Napi Gazdaság. Kiadói papírkötés.
18051.

Szalai Vivien: Zuschlag János: Pártházból börtönbe. Bp., 2014, Napi Gazdaság. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szablyák és citerák. Bolgár népdalok és népballadák. Ford.: Nagy László. Bödey József jegyzeteivel. Bp., 1953, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.
18052.

Szablyák és citerák. Bolgár népdalok és népballadák. Ford.: Nagy László. Bödey József jegyzeteivel. Bp., 1953, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz