Ady Endre: Márkó király. Ballada. Írta Ady Endre a zilahi református kollégium VI-ik osztályos növendéke 1894. Bp., 1923, Amicus. Számozott példány (137/500). Kiadói papírkötés, borító sérült és hiányos címkével, kissé kopott gerinccel, felvágatlan példány!