1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., é.n., Országos Közegészségi Egyesület. 320 p + LIII t. Kissé kopott, sérült, átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborítót az elülső borítóra kasírozták, helyenként szakadt, a kötéstől részben elvált lapokkal, az utolsó oldalon bejegyzésekkel.