Jolan Chang: A tao tanítása a szerelemről és szexről. Ősi kínai módszer a gyönyör elérésére, eredeti illusztrációkkal. H.n., 1990, Arany Lapok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Komáromi János: Régi ház az országútnál. Komáromi János Munkái Gyüjteményes Kiadás. I. Bp.,é.n.,Genius, 344 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kijáró lapokkal. A szerző által aláírt példány.
Kiss József és kerek asztala. A költő prózai írásai és kortársainak visszaemlékezései. Bp., 1934, Kiss József prózai munkáinak kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
Arany János összes balladái, Zichy Mihály rajzaival. Bolond Istók. Beöthy Zsolt és Vinovich Géza tanulmányai. 1932, Magyar Könyvkiadók s Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.