Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 294

Gubcsi Lajos (4 db könyv): Posztumusz. A Magyar Művészetért - Az ezredfordulón. + Istentelenül. II. kiadás. + Jó kedvedben teremtettél... + Üzenet a végekről I. - Felvidék. II. kiadás. Bp., GL-4 Pénzügyi Kft., 2001, 2002, 2003 és 2004. Mind dedikált, illusztrált, kiadói bőrkötésben, köztük 2 db papír védőborítóval, a borítók Asszonyi Tamás szobrászművész kisplasztikáival díszítve.
18137.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Ignácz Rózsa: Született Moldovában. Bp, 1940, Dante. Egészvászon kötésben, kissé karcos borítóval és helyenként foltos lapokkal de egyébként jó állapotban. Térkép-melléklettel.
18138.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Romain Rolland: Jean-Christophe. Ford.: Benedek András.Helikon Klasszikusok. Bp.,1962, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (1168./1200) példány.
18139.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Jókai Mór: Egy magyar nábob. I-II. köt. Jókai Mór összes művei. IV-V. köt. Bp., 1894., Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18140.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Francis X. King-Stephen Skinnger: Nostradamus. A jövendőmondás nagykönyve. Bp., 1999., Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis ütődésnyommal.
18141.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Károlyi Amy: Weöres Sándor és Károlyi Amy élete képekben. A kötet képanyagát összegyűjtötte, válogatta és a felvételeket készítette Moldován Domokos. Bp., 1984., Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
18142.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Thomas Mann: A varázshegy I-IV. köt. Ford.: Turóczi József. Bp., én., Genius. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott borítóval,
18143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Tamási Áron 3 műve: Szűzmáriás királyfi.; Ragyog egy csillag.; Virágveszedelem. Bp., 1937-1938.,Révai. Kiadói egészvászon-kötések.
18144.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

U. Dongó Elly: A vertcsipke készítésének leírása. H.n., é.n., k.n. Dongó György rajzaival és Ujvári József fotóival illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban. Fénymásolt.
18145.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Barry Miles: Hippik. H.n., 2005, Jószöveg Műhely Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
18146.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Határ Győző: Életút. I-III. köt. A Nyugati Magyar Irodalom gyöngyszemei V-VI-VII. Szombathely, 1994-1995, Életünk. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18147.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

Josef Skvoreczky: Csoda. Ford.: V. Detre Zsuzsa. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18148.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft