Pósa Lajos: Hazafias versek. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült előzéklapon ajándékozási sorokkal.
Ifj. Gonda Béla: Jó modor - jó társaság. Az úri elegáns élet művészete. Bp., 1920, Szerzői. Második kiadás. Kiadói papírkötés, alján kissé sérült gerinccel.
Eötvös Károly: Jókay nemzetség. Bp., 1906, Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, részben hiányos, részben szakadt gerinccel, szétvált, szakadt kötéssel.
Clara Nast: Csöppike, a pajkos kisleány. Fordította: Gáspárné Dávid Margit. Pályi Jenő eredeti rajzaival. H. n., Nova, é. n. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, kopott, sérült borítóval.
M. Bónis Mária: Cinegefészek. Intézeti történet. Illusztrálta: Sebők Imre. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., Palladis, é. n. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel és borítóval.
Dickens: A Pickwick-Club II. Fordította Hevesi Sándor. Klasszikus regénytár. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Átkötött félvászon kötésben.
Rostás Farkas György-Karsai Ervin: A cigányok története. (Le romengi historija.) Bp., 1992., Cigány Tudományos és Művészeti Társulat. Borító nélkül, javított gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal. + A cigánylakosság helyzete és társadalmi beilleszkedése meggyorsításának feladatai Pest megyében. Bp., 1978, MSZMP Pest M. Bizottsága Határozatai. Kiadói kissé kopott papírkötés.