Gyula diák (vitéz Somogyváry Gyula): A fejedelem stafétája. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási sorokkal, kissé kopottas állapotban.
Mad H.-Giraud: Zsuzsika és a jó modor. d. Róna Emy rajzaival. Bp., Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, erősen sérült gerinc, széteső, viseltes állapotban.
3 db régi mesekönyv - Váratlan segítség és egyén kis mesék. + Gyarmathy Zsigáné: Tündér királyfi fia, lánya. + Szabóné Nogáll Janka: Elvira kisasszony. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Selma Lagerlöf: Amikor én kislány voltam. G. Beke Margit fordítása. Bp, én., Athenaeum. Második kiadás. Belatini Braun Olga rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben. Foltos, kopott állapotban.