Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1-2. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, a kihajtható térképek kis szakadásokkal, egy térkép szakadt, kijár.
Boksay Antal: Egy repülőtiszt háborús élményei. Bp., 1938, Renaissance, 1 t. + 140+1 p.+ 8 t. Átkötött aranyozott félbőr-kötés, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a címkép kissé kijár.
Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mario. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,[1937], Franklin, 112 p.+ 10 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Átkötött aranyozott félbőr-kötés, festett felső lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.
John Warry: A klasszikus világ hadművészete. Bp., 1995, Gemini. 224p. Fekete-fehér és színes képekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Reinhold Eichacker: Levelek az élethez. A lélek lövészárkaiból és a lövészárok lelkéből. Ford.: Szederkényi Anna. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1916, Athenaeum, 120 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
1942 A nagy háború kis lexikona. Mindent tudok Az Ujság évkönyve. XXI. könyv. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp.,1942, Forrás-ny., 160 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval.
A gyakorlati közigazgatási vizsga kompendiumai. XXI. A rendőri büntető eljárás. Bp., 1942, Vörösváry László Sokszorosítóipar és Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, viseltes állapotban.