12 000 Ft
1942 Signal. 1-24. szám. Második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat III. teljes évfolyama. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Berlin, 1942. Deutscher Verlag. Kopott, kissé sérült gerincű félvászon-kötésekben, néhány szakadt lappal, a II. kötet végén egy-két szúrágta kis lyukkal, sérülésekkel (de a szöveg olvasható és épp!)