1 800 Ft
1937-1944 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: 1937 Kitartás. Az Egyesül Magyar Nemzetiszocialista (Nyilaskeresztes) Párt hivatalos közlönye. 1937. márc. 7., II. évf. 2. sz. Bp., Budai-ny., kis szakadásokkal, 6 p.; 1938 Palotai Kurír II. évf. 19. sz., 1938. május 26. Nemzetiszocialista magyar politikai hetilap. Szerk.: Bitskey Miklós. Bp., Held-ny., szakadt, kissé sérült, 8 p.; 1944 Nemzetőr folyóirat 1944. nov. 13. száma. A Keleti Arcvonal Bajtársi Szövetség hivatalos lapja. Bp., Stádium-ny., 4 p.