1992 Szász Endre alkotásainak nyomtatott verzióját tartalmazó nagyméretű falinaptár, Ganz Gépgyár Bp. részére. Hiányos, december hónap hiányzik. Néhány dátum felett tollas jelöléssel. 43x43 cm
1996. X. 7 Michael Jackson, King of Pop, History World Tour, Tunisz koncertjegy, törésnyomokkal, 24x9,5 cm / 7th of oct. 1996, Michael Jackson, King of Pop, History World Tour, Tunis concert ticket, with some fault-lines, 24x9,5 cm
1997 L. Dobos Klára: Mi lesz velünk? 8 db gobelin és gobelinterv, Csorba Mária előszavával, magyar és angol nyelven, aranyozott díszítésű papírmappában, 14 p.
1999-2004 Vegyes patikákkal kapcsolatos naptár tétel, 3 db: 1996 Gyógyszerészek nyomában, rajta régi metszetek, képek, illusztrációk reprodukcióival, ismert patikusok rövid életrajzával, 45x48 cm 2004 Hungaropharma naptár, rajta régi patikákat ábrázoló fotókkal, rövid ismertetőkkel, 48x33 cm 2007 Patikusok Receptjei naptár, rajta receptekkel, 48x33 cm
2000 Gödöllő, Millenniumi naptár, rajta ismert Gödöllői helyszínekkel, közte a királyi kastéllyal, bejegyzésekkel, 40x29 cm + 2006 Magyarország Anno, rajta régi Magyarországot ábrázoló színes metszetek reprodukcióival, 34x43 cm
2005-2006 Várak, Kastélyok, Templomok. Történelmi és örökségturisztikai folyóirat. I. évf., II. évf. 1-6. sz. + 2005 Kárpát-Medencei Kastély-Krónika. II. évf. 2005/1. sz.