1929 Kiss Béla, Kiss Jenő: Régi Gobelinek és szőnyegek javítása. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Prospektus számos fekete-fehér képpel gobelinek és régi faliszőnyegek restaurálásáról, magyar, olasz, angol, német, francia és spanyol nyelvű kísérőszövegekkel és képaláírásokkal. Szakadt, ragasztott papírkötésben, helyenként szakadozott, kissé hiányos lapokkal, 39 p.
1929 Anya- és Csecsemővédelem. II. évf. 5. sz. Szerk.: Keller Lajos. Kiadja: az Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére. Benne korabeli reklámokkal is. Kissé foltos, kissé szakadt borítóban.
cca 1930 Sebstyén László Pictura, Budapest, 'falminta' (tapéta) áruminta katalógus, kopott, kissé sérült borítóval, sérült, szétvált kötéssel, néhány hiányzó és néhány kijáró lappal. A végén román, német és magyar árjegyzékkel.