13016.
398. Lezárult gyorsárverés
Reklám
4 800 Ft
Nagyobb méretű régi Nikotex faláda, zárral, kulcs nélkül, láda elején-hátoldalán Nikotex és fedél belsejében Védi egészségét felirattal, kissé kopott, alján sarkaiban kissé sérült, feltehetően később kisebb méretre átalakítva, szegecsekkel megerősítve, 9,5x25,5x45 cm