Dr. Lóczy Lajos: Észak-Boengkoe és a Bongkavidék átnézetes geológiai térképe (Kelet-Celebesz), 1: 200 000, Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet, 74×51 cm
XIX. sz. Czarina Linge Kris, Faczisora erdélyi települések telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron, szakadással / Hand drawn map of Transylvanian village 90x50 cm
A Pallas nagylexikon összes magyar vonatkozású térképek, a vármegyék kivételével. város térképek: Kolozsvár, Temesvár, stb. történelmi térképek, filoxéra, stb nagyrészt jó állapotban, összesen 34 db
1947 Magyarország vasuti térképe, állomás és megállóhely névjegyzéke. Bp., 1947., MÁV, (Szikra-ny.),56 p. Magyar, francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Magyarország vasuti térképe, 1:500.000, Bp., Klösz Gy.-ny., kopott borítóval, néhány bejegyzéssel, a térkép a hajtás mentén szakadt, 79x115 cm