Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2430634
13231
398
Music, Musical notes, Instruments
Szigeti Kilián: Régi magyar orgonák. Kőszeg, Győr, Szombathely. Bp., 1978., Zeneműkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés. 2425836
13232
398
900
1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. nemzetközi eucharisztikus kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága, Korda Rt. nyomdája. 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. 2400286
13233
398
Reinitz Béla: Ady dalok - énekhangra zongora kísérettel. I-III. füzet, kissé sérült keménykötésben 2400287
13234
398
cca 1940 Bartók Béla: Gyermekeknek. Kottafüzet 20 p. Kissé sérült papírkötésben. 2400293
13235
398
Nagy ládányi kottafüzet, nagyrészt a XIX. sz. végéről származó komolyzenei kották, vegyes állapotban + egy kíséret szerkesztő tologatható tábla 2411731
13236
398
Bartha Dénes, Révész Dorrit: Joseph Haydn élete dokumentumokban. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában. 2397209
13237
398
5500
4 db kis méretű törzsi dob bőrrel bevonva és festett csörgő kókusz 20 cm-ig 2397198
13238
398
Rumbatök pár. Rattan. 21 cm 2431112
13239
398
Nagy méretű régi citera 71 cm 2400439
13240
398
Zenetudományi Könyvtár 2 kötete (11.,12): Sereghy Elemér: Zenei alapismeretek.; Lavottaa Rudolf: A tánc psychologiája. Bp.,én.,Németh József-Harmonia Rt. Kiadói papírkötés, az egyikben jegyzetekkel. 2427185
13241
398
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. 2 db bakelittel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2431318
13242
398
Kottagyűjtemény. Benne Bertini, Kuhlau, Duvrenoy, Edvard Grieg,..stb. Lepizig,én.,C.F. Peters-Breitkopf&Hätel. Kopott félvászon-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft