Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 210
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2411047
19108
398
Jewellery
Ezüst (Ag) nagy szemű nyaklánc, kövekkel díszített A betűs medállal, jelzett, h: 49,5 cm, bruttó: 14,4 g 2411006
19109
398
3800
Jewellery
Ezüst (Ag) csavart karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 8,3 g 2410962
19110
398
Jewellery
Ezüst (Ag) karika fülbevaló pár, jelzés nélkül, kis horpadással, d: 6 cm, nettó: 5,5 g 2410970
19111
398
Jewellery
Ezüst (Ag) nagyméretű karika fülbevaló pár, jelzett, kissé hajlott, d: 8 cm, nettó: 6,7 g 2372673
19112
398
Jewellery
Ezüst (Ag) sárkányos piercing, jelzett, bruttó: 2,94 g, h: 3 cm 2388922
19113
398
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális szemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 9,38 g 2408848
19114
398
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 4,47 g 2408853
19115
398
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,28 g 2408860
19116
398
Jewellery
Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 5,32 g 2408851
19117
398
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív köves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 27,05 g 2408509
19118
398
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 14,93 g 2408514
19119
398
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, köves díszítéssel, jelzett, h: 18,5 cm, bruttó: 7,58 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft