2004. "Békefenntartásért Szolgálati Jel" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, dísztokban T:2 Hungary 2004. "Distinction for Service in Peacekeeping" decoration with ribbon, in case C:XF NMK 804.
2004. "Békefenntartásért Szolgálati Jel" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, dísztokban, mellszalag varrása elengedett T:2 Hungary 2004. "Distinction for Service in Peacekeeping" decoration with ribbon, in case, damaged sewing of the ribbon C:XF NMK 804.
2013. "Szolgálati Érdemjel" babérkoszorúval ékesített arany fokozata, aranyozott, zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti dobozában T:1 Hungary 2013. "Distinction for Service of Merit" gold grade adorned with laurel wreath, gilt, enameled medal with original ribbon, in original case C:UNC
"Kitüntetéseink, I. sz. függelék", magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, keménypapírra ragasztva, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), kartonon, 28x42 cm
11db-os kitüntetés tétel, benne több "A Haza Szolgálatáért Érdemérem", "Közbiztonsági Érem" a karhatalom tagjai részére, "Szolgálati Érdemérem" T:vegyes
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with ribbon C:XF
Franciaország 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" ezüstpatinázott fém plakett, kétoldalt bőrborítású, mágneses fém talpon, rajta rátétes lapkán gravírozott felirat "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", az alulsó bőrborításon "DRAGO" gyártói jelzéssel (79x79mm) T:1- / France 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" silve...
Franciaország ~1990. "Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France" egyoldalas Br plakett műanyag tokban (63mm) T:2 France ~1990. "Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France" one-sided Br plaque in plastic case (63mm) C:XF