Zsolnay porcelán barokk jelenettel díszített bonbonier, matricás, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/398/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-porcelan-barokk-jelenettel-diszitett-bonbonier-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-d-9~II2426860
2426860
11364
398
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 15,92 EUR , 17,14 USD
Leírás: Zsolnay porcelán barokk jelenettel díszített bonbonier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
: karap_norbert