Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10483.
Jelzés nélkül, XIX. sz. orosz festő alkotása: Szent Tyihon pátriárka képmása. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán felirat 1910-ből. Fa keretben. 42,5x33,5 cm.
10487.
Mayd jelzéssel, feltehetően XIX. sz. második felében működött osztrák vagy német festő alkotása: Folyóparti táj. Olaj, vászon, sérült (lyukas). 53×68,5 cm
10488.
Mayd jelzéssel, feltehetően XIX. sz. második felében működött osztrák vagy német festő alkotása: Romantikus folyóparti táj. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív antik, sérült fa keretben, 53×68,5 cm
10490.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Tavaszünnep. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 24×30 cm