10481.
399. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Ismeretlen német művész, működött a XIX. sz. közepén: Horgászok, 1841. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fa keretben, 21×29 cm