10488.
399. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
40 000 Ft
Mayd jelzéssel, feltehetően XIX. sz. második felében működött osztrák vagy német festő alkotása: Romantikus folyóparti táj. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív antik, sérült fa keretben, 53×68,5 cm