Gróf Tisza István összes munkái. I. köt. I. Tanulmányok és értekezések. II. Naplószerű feljegyzések. Az Országos Tisza István Emlék-Bizottság kezdeményezésére és támogatásával. Kiadja a Magyar Tudományos Akadémia. Berzeviczy Albert előszavával. Bp., 1923, Franklin, IV+707+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.