16843.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
4,24 EUR, 4,57 USD
2 db könyv - Fehér Géza: Török miniatúrák. A magyarországi hódoltság korától. 1978, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban + Fehér Géza: Török kori iparművészeti alkotások. H.n., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.