Szabóné-Nogáll Janka: Pipske. Regény fiatal lányok számára. Bp., én., Athenaeum, 189 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Kihajtható kartontáblás képes mesekönyv, 5 tábla, az utolsó táblán 1, a többin 1-1 képpel, kis kopásnyomokkal, néhol a ragasztás elengedett, hiányos, hiányzó címlappal, 16x22 cm
Állatképek. Kihajtható kartontáblás képes mesekönyv, 5 tábla, az utolsó táblán 1, a többin 1-1 képpel, az utolsó tábla kissé vetemedett, egyébként jó állapotban, 16x22 cm
Jópajtás. Kihajtható kartontáblás képes mesekönyv, 5 tábla, az utolsó táblán 1, a többin 1-1 képpel, az egyik táblán a szövegnél minimális hiánnyal (hibás vágás?), egyébként jó állapotban, 16x22 cm
Györkössy Endre: A palotai cserkészek. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés.
Lengyel Miklós: Tamás érdeklődik.(Kézi univerzum). Harmadik sorozat. Bp, é.n., Pantheon Irodalmi Intézet R-T. Mühlbeck Károly rajzaival illusztrálva. Kopott félvászon kötésben.