Nagymama képeskönyve. Válogatta: Bodor Ferenc. Bp, 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Mühlbeck Károly rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
A víziló, Sziporka és Bamba Géza. H.n., 2001, Ab Ovo. Fodor Anikó rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos papír védőborítóval, de egyébként szép állapotban.
N. Noszov: Nemtudomka csodálatos kalandjai. Ford.: F. Kemény Márta. A. Laptyev rajzaival. Bp.-Uzsgorod, 1961, Móra/Kárpátontúli Területi Kiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, helyenként foltos lapokkal.
Ancsin Pálné, Dr. Tóth József: Képes úttörőmozgalom történet. Szerkesztette: Budai Éva. A borítótervet és az illusztrációkat Varga Judit készítette. H.n., Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó, 1985. Kissé kopott kiadói papírkötésben.
Treller Ferenc: Az indiánok réme. Regény az ifjúság számára. Bp., én., Athenaeum, 240 p.+1 (egészoldalas képtábla) t. + 4 (másolattal pótolt egészoldalas képtáblák) t. Kiadói kopott félvászon-kötés.