2 db ritka sakk könyv: Tóth László (szerk)_ A kecskeméti nemzetközi sakkverseny 1927. Kecskemét, 1928. Magyar Sakkvilág. Kiadói leszakadt gerincű egészvászon kötésben + Chalupetzky Ferenc: A győri sakk-kongresszus nemzetközi mesterverseny és főtorna. Győr, 1924 A győri sakkör kiadása. Korabeli, sérült aranyozott félvászon kötésben