Kiszely Gyula: A magyarországi öntészet története képekben. A szerző által dedikált példány! Bp., 1978., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
3 db füzet - Grész Leó: Tesla kísérletei + Biacs Nándor: A grammofon kezelése és javítása + Orbán Dezső: A kis nyomdagép készítése. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1941, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Vass Balázs: Repülőgép- és helikoptertípusok. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. 207 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az utolsó oldal sérült. + Simóné Avarosy Éva: Suhanó famadarak. A vitorlázórepülés első fél évszázada. Bp., 1989, Háttér. 188 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé gyűrött lapokkal. + Vass Balázs: Repülőgépek, helikopterek, rakéták. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó. 255 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
Csanádi-Nagyváradi-Winkler: A magyar repülés története. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé sérült, kissé kopottas állapotban.
Repülőgép enciklopédia. Látvány és technika. Bp.,1992,Gemini. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.