Dr. Fenyvessy József: Az Egyesült Budapesti Fővárosi Takarékpénztár ötven éves története. 1846-1896. Bp.,1896, Kosmos Műintézet-ny., V+3+190 p.+35 sztl. lev.+15 t. (Mellékletek, fekete-fehér fotók. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval