15040.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
23
Almásy László (1895-1952): Autóval Szudánban. ElsÅ‘ autó-utazás a NÃlus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky JenÅ‘ elÅ‘szavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1929.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a 16-17 oldal közötti képtábálák hiányoznak, három képtábla kijár és apró szakadásokkal, gerincen és borÃtón kopásnyomokkal, hátsó borÃtó és néhány lap kissé foltos.