15006.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
Breitfeld Alajos, Szántó Frigyes (szerk.): Budapesti Borbélyok és Férfifodrászok Ipartestület Jubileumi emlékkönyve 1885-1935. Bp., 1935, Szántó Frigyes kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrált, néhány korabeli reklámmal. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborítót bekötötték, kissé sérült gerinccel.