15048.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
600 Ft
1,55 EUR, 1,71 USD
Johnson, Martin: A kannibálok szigetén. A világ körül. Útirajzok - útikalandok. Bp., é. n., Dante. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, sérült gerinccel.