15065.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,71 EUR, 4,00 USD
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.