Bolhapiac Tételek száma: 959
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2437849
12429
399
Flea Market
6 db fém teáskannás szalvétagyűrű, kopott. 2440636
12430
399
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, karperec, mandzsetták, brossok, kitűzők, stb. 2440349
12431
399
Flea Market
Kb. 80 db vegyes söralátét 2439820
12432
399
Flea Market
Vadászkés bőr tokkal, jó állapotban, h: 25,5 cm 2439823
12433
399
Flea Market
Régi bicska, kopásnyomokkal, bőr tokkal, h: 22,5 cm 2438519
12434
399
Flea Market
21 db fém mini szobrocska (állatok, tárgyak, zenészek), lakk dobozban. kop.sérült. 2438507
12435
399
Flea Market
3 db régi fém doboz (Stabilo, Parafinsalbe, August Stukenbrok.), horpadásokkal. 2437899
12436
399
Flea Market
Vegyes szaru evőeszköz, ezüstözött fém rátéttel. 11db, kopott, sérült. 2446326
12437
399
Flea Market
Hatkarú elektromos bronz csillár, gyertyaizzós kivitel. (működik) d:47 cm 2445997
12438
399
Flea Market
Bergner füles fazék fedővel, indukciós, mosogatógépben mosható, 7,5L használt d:33cm 2444894
12439
399
Flea Market
Falra akasztható tükrös réz tálca, 27×23 cm 2445117
12440
399
Flea Market
Fa bortartó, kopott sérült, m: 37,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft