Bakugan Battle Brawlers Játék, egy nagyon könnyen tanulható társasjáték, 2 - 4 játékos részére, az átlagos játékidő rövid, csak 15 perc. A játékmenet erősen épít a moduláris tábla, a pakli tervezés és a terület befolyásolás/irányítás mechanizmusokra.
Vászontáskájában a társas részei. Elképzelhető, hogy hiányos.
Régi üvegek, 1 db sima "Simontornyai Artézi Kristályvíz Rt" felirattal, és 2 db kristályvizes, 1db Székesfehérvár Karl József és fia címeres, dombornyomott likőrös üveg kopásnyomokkal, apró csorba m: 24 cm és 32 cm között.