Bolhapiac Tételek száma: 959
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2405292
12805
399
Flea Market
Nagy méretű antik kovácsoltvas kapuzár XVIII. sz. 23 cm 2405258
12806
399
Flea Market
Egy doboznyi bontott tempera festék 2405264
12807
399
Flea Market
Fa ládika. politúrozott tölgy. Néhány folttal. 18x24x8cm 2405272
12808
399
Flea Market
2 db festett, faragott fa doboz 22x8 cm, 20x10 cm 2380768
12809
399
Flea Market
Bőr doboz, benne brossok, mandzsetták, bizsu ékszerek. Doboz méret 11x6x7 cm 2397598
12810
399
Flea Market
Monopod szelfibot mobilokhoz 2397618
12811
399
Flea Market
2418018
12812
399
Flea Market
Szecessziós stílusú fém lámpa, m: 33,5 cm 2418643
12813
399
Flea Market
Rózsás asztali fém kínálótál, kopásnyomokkal, d: 29 cm 2418979
12814
399
Flea Market
Régi fa mozsár törővel, mozsáron repedésekkel, m: 14 cm, h: 16 cm 2418803
12815
399
Flea Market
Japán fa maszk, kisebb repedésekkel, h: 26 cm 2419130
12816
399
Flea Market
Kínai zománcozott réz gyertyatartó, 2 db, m: 19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft