1847 Schedel Ferenc: Academiai gyász. Emlékbeszéd József főherczeg nádor magyar akadémiai pártfogó felett. Az Academia rendkívüli köz ülésében. Január XXV. MDCCCXLVII. Mondotta: D. - -titoknok. Bp., 1847, M. Kir. Egyetem betűivel, 25 p. Papírkötésben, szétvált kötéssel, az elülső borítón szélén kis hiány.
1847 Sz. Kir. Győr-Belvárosi Elemi Fő Tanodabeli Ifjuságnak érdem szerinti sorozata. 1847. Második félév. Győr, Streibig Klára-ny., foltos, lapszéli szakadásokkal, sérült címlappal, 8 sztl. lev.
1857-1960 Magyar Nyelvészet folyóirat 6 füzete: II. évf. II., III., IV., V. és V. évf. I., III. számok. Szerk.: Hunfalvy Pál. Pest, 1856-1860, Egenberger Ferdinánd-Osterlamm Károly. Papírkötésekben, közte foltosak, 3 szám felvágatlan számmal (II. évf. IV., V., V. évf. III.), egy intézményi bélyegzővel, egy szakadt borítóval.
cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.
1865 Pesti Hírnök. Politikai napilap. 1865. jan. 12., VI. évf. 9. sz. Kiadók: Szabó Alajos, Török János. Fametszetű illusztrációival a fejlécen. Pest, Noséda Gyula-ny., hajtott, 4 p.
1868 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+338+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen ceruzás aláhúzással.