12008.
399. Lezárult gyorsárverés
Órák
5 000 Ft
34
Vegyes óra tétel 11 db, többnyire mechanikus (Tirza Geneva, Lanco, Doxa, Geneva sport, Nivrel, Cortébert, Rila st.) Nagy részben javításra, tisztításra szorúl. Kopott, sérült.