Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra ca. 1950 Jelzett tok. Számlapon néhány apró pötty, hátul a tokon karcok. Működő állapotban. d. 30 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin manufactured in 1950's.
Ezüst (Ag) tokos kulcsos zsebóra, díszes tokkal és szép állapotú, működő szerkezettel, másodpercmutatós, kissé sérült számlappal, felhúzókulccsal, fém óralánccal és tartó tokkal, d: 45 mm
OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene ál...