Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus barna kővel, jelzett, d... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1500020/Aranyozott-ezustAg-fulbevalopar-szintetikus-barna-kovel-jelzett-d-1-8-cm-brutto-15-16-~II2445460
2445460
19098
399
2200
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus barna kővel, jelzett, d: 1,8 cm, bruttó: 15,16 g
: karap_norbert