1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2- patina / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) " gold plated Br decoration with ribbon C:VF patina NMK 246.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2- / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon C:VF NMK 246.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration C:VF NMK 249.
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés nem hozzávaló, de korabeli, viseltes mellszalagon T:2- ph., karc Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration with not own, torn ribbon from the Horthy period C:VF edge error, scratch NMK 275.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2- patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with modern ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK 133.
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" fülön jelzett Ag, zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti "G.A. SCHEID WIEN VI. GUMPENDORFERSTR.85 BUDAPEST VII. HOLLO-UTCZA 6." gyártói tokban (hozzá tartozó szalagsáv a 404-es gyorsárverés 31435 tétele) T:1- kis zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" Ag decoration, ...
~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott Br jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal, függőleges tűvel, "A Nemzeti Áldozat Jelvénye" díszlapra tűzve (lap hátulja ragasztónyomos) + nem hozzávaló címeres Al gomb (47x25mm) T:1- Hungary ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled Br badge with vertical pin, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)", on information...