2 db Altwasser porcelán tányér, német,matrica, mázrepedt, kopott, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2-db-Altwasser-porcelan-tanyer-nemet-matrica-mazrepedt-kopott-jelzett-d-17-cm~II2433082
2433082
11590
399
Leírás: 2 db Altwasser porcelán tányér, német,matrica, mázrepedt, kopott, jelzett d: 17 cm
: pelikán_kristóf