3 db porcelán angyalka, festett, aranyozott. Az egyik hollóházi jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3-db-porcelan-angyalka-festett-aranyozott-Az-egyik-hollohazi-jelzett-kopott-m-9-es-9-5-cm~II2441595
2441595
11617
399
Leírás: 3 db porcelán angyalka, festett, aranyozott. Az egyik hollóházi jelzett. kopott m: 9 és 9,5 cm
: karap_norbert