Hollóházi porcelán Unicumos kupicák, matricás, jelzett, 12 db, kis kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-Unicumos-kupicak-matricas-jelzett-12-db-kis-kopasnyomokkal-m-4-5-m~II2434239
2434239
11454
399
Leírás: Hollóházi porcelán Unicumos kupicák, matricás, jelzett, 12 db, kis kopásnyomokkal, m: 4,5 m
: pelikán_kristóf